Header image

Kompleksowa usługa zarządzania Apartamentami
na wynajem krótkoterminowy i hybrydowy.

Z nami dochód pasywny jest możliwy.

Illustration

Wystrój Apartamentu

Jeśli chcesz zwiększyć przychody z najmu swojego mieszkania, pomyśl o jego odpowiednim przygotowaniu. Nasza firma pomoże Ci w tym zadaniu:

  • Wystrój wnętrz - odpowiednio dobrane meble i dodatki sprawią, że mieszkanie będzie atrakcyjne dla potencjalnych gości. Oferujemy darmową poradę dekoratorską, która pomoże Ci dobrać odpowiedni styl i kolorystykę.
  • Pomoc w doborze brakującego wyposażenia - jeśli brakuje Ci jeszcze jakichś elementów, chętnie Ci pomożemy.
  • Pomoc w zakupie brakującego wyposażenia - jeśli nie masz czasu lub ochoty na zakupy, możemy zrobić to za Ciebie.
  • Profesjonalna sesja fotograficzna i home staging - piękne zdjęcia to podstawa, aby zachęcić gości do rezerwacji. Oferujemy profesjonalne usługi fotograficzne oraz home staging, aby przedstawić Twoje mieszkanie od najatrakcyjniejszej strony. Wszystko bez dodatkowych opłat!

Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci przygotować mieszkanie tak, aby zmaksymalizować przychody z najmu.

Illustration

Promocja Apartamentu

Stworzymy angażujące ogłoszenie na stronie citystay.pl oraz na popularnych stronach turystycznych takich jak booking.com, Airbnb czy olx, aby Twoje mieszkanie było widoczne dla szerokiego grona potencjalnych gości. Ponadto korzystamy również z niekonwencjonalnych kanałów sprzedaży, które nie są wykorzystywane przez naszą konkurencję. Dzięki temu Twoje mieszkanie będzie miało jeszcze większe szanse na zapełnienie kalendarza. Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci w szybkim i skutecznym włączeniu apartamentu do oferty najmu. W ciągu maksymalnie 10 dni roboczych (zazwyczaj w ciągu tygodnia) od momentu przekazania lokalu, mieszkanie będzie już online, gotowe do przyjęcia gości.

Illustration

Maksymalizacja przychodów

CITYSTAY oferuje dynamiczne zarządzanie cenami przez doświadczonego revenue managera, który wspiera się technologią algorytmiczną i analizami lokalnego rynku. Dostosowujemy ceny nawet kilka razy dziennie, aby maksymalizować przychody z najmu. Ponadto, nasza strategia najmu gwarantuje ciągłość obłożenia apartamentu przez cały rok. Łączymy długi najem poza sezonem z krótszym w sezonie, zgodnie z preferencjami właściciela. Dzięki temu zawsze możesz liczyć na stabilne przychody z najmu. Osiągamy średnie wyniki obłożenia 70% w niskim sezonie oraz 95% w trakcie wysokiego sezonu. Liczy się wynik! A my wiemy, jak go wypracować. Oferujemy Gwarantowany Czynsz Minimalny, dzięki czemu wiesz, że Twoje mieszkanie będzie zawsze pracowało na Ciebie. Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci zoptymalizować ceny i zapewnić ciągłość najmu Twojego apartamentu.

Illustration

Przejrzyste rozliczenia

Zapewniamy Ci dostęp do linku właścicielskiego. Dzięki niemu będziesz mógł sprawdzać, jakie rezerwacje są już wykonane oraz jakie wolne terminy są aktualnie dostępne. Nasz system rozliczeń jest przejrzysty i prosty. Otrzymujesz miesięczne raporty, w których znajdziesz szczegółowe informacje o obrotach z najmu. Punktualnie wypłacamy Ci należności, tak abyś mógł cieszyć się stabilnymi przychodami z najmu swojego apartamentu. Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci w efektywnym zarządzaniu najmem.

Illustration

Relacje

Nasza całodobowa recepcja działa 24/7, co pozwala nam szybko reagować na wszelkie zgłoszenia i potrzeby Gości jak i Właścicieli. Dodatkowo przydzielony zostanie Ci osobisty Opiekun, który pomoże zawsze, kiedy będziesz tego potrzebował. Pobieramy płatności od Gości, wystawiamy faktury za pobyty, podpisujemy umowy za Ciebie oraz zajmujemy się wszelką papierkową robotą, dzięki czemu nie musisz tracić czasu na formalności. Pobyty właścicielskie możesz rezerwować bez ograniczeń, co oznacza, że możesz korzystać ze swojego apartamentu tak często, jak tylko masz na to ochotę. W końcu to Twoje mieszkanie! Skontaktuj się z nami i pozwól naszemu zaangażowanemu zespołowi zaopiekować się Twoimi Gośćmi z największą starannością bez nakładu pracy z Twojej strony. A zadowoleni Goście to wysokie oceny i świetne opinie!

Illustration

Sprzątanie

Oferujemy zakup i udostępnienie pościeli oraz ręczników należących do CITYSTAY bez żadnych dodatkowych opłat dla Właściciela. A to wydatek nawet kilku tysięcy złotych co kilka lat! Po każdym pobycie Gości zajmujemy się praniem galanterii hotelowej oraz sprzątaniem Apartamentu, tak aby był on gotowy do kolejnego wynajmu. Ponadto uzupełniamy zestaw kosmetyków hotelowych, chemii oraz zestaw powitalny (kawa, herbata, cukier), aby zapewnić naszym Gościom pełen komfort podczas pobytu

Illustration

Utrzymanie Apartamentu

Dbamy o to, aby mieszkanie było w jak najlepszym stanie technicznym. Regularnie kontrolujemy jego stan i w razie potrzeby wysyłamy technika do bieżących napraw. Współpracujemy z wieloma konserwatorami, aby zabezpieczyć ciągłość najmu i zapewnić Gościom komfortowy pobyt. W razie szkód wyrządzonych przez Gości naprawiamy je na koszt CITYSTAY, aby zapewnić płynną i bezproblemową wymianę Gości, a Tobie spokojny sen.

Usiądźmy i porozmawiajmy
Skontaktuj się z nami w sprawie oferty!

Jesteśmy zaangażowani w osiąganie jak najlepszych efektów dla naszych Właścicieli. Zapraszamy do współpracy.

Zadzwoń do nas +48 575 300 720
Cover image
Top